ЧУ серед аматорів. "Діназ" підписав мирову з "Рубікон-Вишневе"

Дата: 
понедельник, октября 1, 2018 - 12:15

Зустріч географічних та турнірних сусідів чемпіонату Україні серед аматорів очікувалася з певним інтересом. Адже обидва клуби заявляють про амбіційні плани на майбутнє і, виходячи з цього, будують колективи на перспективу. Не обходиться на цьому шляху без ям и спотикань, інакше б команди перебували нагорі другої групи. Отож, кожна з них в неділю прагнула довести, що це лише тимчасове буксування.

Гра в Демидові тримала в напрузі вболівальників до останньої секунди. Наставник діназівців Олексій Чернишов трішки здивував стартовим складом, вперше випустивши на вістрі атаки досвідченого Бориса Шевелюка. Від нього очікувалося єдине – гол у ворота «Рубікону-Вишневого». І за той час, що форвард провів на полі він мав нагоди цього досягти. Але, на жаль, не використав свої моменти. В одному з найреальніших епізодів він з вигідної позиції  головою пробив у воротаря. Неймовірний шанс розтринькав Денис Петренко, коли розхитав захисників і вийшов один на один, але пробив у воротаря. Загалом в першому таймі обидва команди намагалися перш за все чітко діяти в обороні та при нагоді організовувати атакуючі походи вперед. «Рубікон-Вишневе» також втратив чудову нагоду відзначитися та, мабуть, найтитулованіший їх виконавець, Владислав Турчанов схибив. Варто відзначити й дії нашого голкіпера В‘ячеслава Пруднікова, котрий цього дня продемонстрував кілька чудових сейвів, виручивши команду.    

Відпочинок пішов на користь «Діназу». Команда стала діяти агресивніше, краще контролювати м‘яч і створювати гольові моменти біля воріт гостей. Не просто моменти, а стовідсоткові нагоди для взяття воріт. І… раз за разом розтринькувати такі шанси. Сергій Каркошкін двічі виходив віч-на-віч з з голкіпером «Рубікону-Вишневого» та не вистачало завершального точного удару. Сергій Ічанський опинявся на ударній позиції й промахувався. Підсилили дії нашої команди заміни, але знову ж таки страждала реалізація моментів у Івана Мироненко, Артема Марченко, Олександра Долгоп‘ятова. Чим швидше спливав ігровий час, тим реальнішою ставала нічия. Врешті-решт команди так і не порадували своїх прихильників влучними ударами та дісталися нічийної гавані.

«ДІНАЗ» - «РУБІКОН-ВИШНЕВЕ» - 0:0

Джерело: ФК "Діназ"