Чемпіонат Київської області. 23-й тур. Дубль Алієва і поразки лідерів

Дата: 
вторник, октября 23, 2018 - 12:30

Обидва очікувані з особливим інтересом вищолігові поєдинки закінчилися перемогами нижчих за місцем у турнірному реєстрі команд.

"Авангард" і "Патріот" зіграли в Щасливому своєрідний рімейк минулорічної міжусобиці в Баришівці. Знову 1:0 на користь народної команди Баришівського району, знову виняткова напруга і цілковита самовіддача, знову мінімум яскравих моментів. Єдиний гол провів новачок "Патріота" Мішель ударом зблизька після подачі Гайовим штрафного. Натомість Головатенко та Килипенко свої напівмоменти змарнували.

А "Джуніорс-СБ", який переживає, либонь, найскладніші часи в історії, мав гідний вигляд, навіть граючи вдесятьох і без воротаря на старті зустрічі. Зокрема, Понєжда, який підміняв Максименка, не дав змоги відзначитися Мар’євичу. Лік голам повів під завісу першого тайму Радченко, отримавши м’яча від Скуратівського і застукавши зненацька Максименка, що долучився до гри вже в розпал змагання. По перерві на полі з’явився Алієв, атакувальний маневр бучанців став особливо гострим, і суперник знітився. Алієв оформив дуплет, до того ж — безпосередньо з гри, а в ролі одного з особливо старанних асистентів виступив той же Скуратівський, який, до речі, у проміжку між голами ветерана відзначився й сам, використавши передачу Парубця. "Меліоратор", як відомо, на цьому тижні зіграв міжнародний спаринг (0:2 від грузинського "Колхеті") і тепер, переповнений позитивними емоціями, провів свій найкращий вищоліговий матч.

Віртуозний виграш юних ставищенців у броварських муніципалів увінчав асистентським хет-триком досвідчений Степанчук. Касабуцький забив головою з подачі Козія, Козій, Черпаков і Рябов — після виходу сам на сам з голкіпером Євтушенком, а Кутовенко матеріалізував у гол одинадцятиметровий, зароблений самотужки після гострого пасу Захарченка.

"Десна" здобула вольову перемогу, пропустивши першою: Ващенко, опинившись перед голкіпером, технічно перекинув м’яча через нього. Надалі дуплетом вистрілили Воробей-молодший та Якимлюк-старший, причому для обох це були ювілейні голи.

А ще відзначився результативним ударом яскравий майстер народної гри Руженцев, якому незабаром виповниться 38 років. Заслужений ветеран і директор клубу завершив голом унікальну для наших стадіонів кількаходівку.

А нервову, напружену та безкомпромісну битву в Лютежі майстерним ударом увінчав Марченко. "Діназ" уже другий… 

Джерело