Чемпіон Меморіалу Макарова склав повноваження

Дата: 
понедельник, января 23, 2017 - 23:30

Найочікуваніший поєдинок групової стадії виправдав сподівання симпатиків народної гри. Прем’єрліговий «Олімпік» і першоліговий «Колос» змагалися з цілковитою самовіддачею впродовж усього матчу. Донецькі футболісти домінували, ковалівські — відповідали небезпечними контрвипадами. Але за гострими моментами нижчі за рангом принаймні не поступалися супернику. Лік голам повів Іллой-Айєт, який з другої спроби таки заштовхав м’яча в сітку після прострілу з правого флангу. Під завісу першого тайму Поздєєв обернув на гол одинадцятиметровий, призначений за фол на Бондаренку. А на початку другої половини зустрічі Лисицький, вискочивши на подачу кутового, головою спрямував шкіряного в ближній верхній кут. Надалі була обопільно гостра гра, з емоціями та моментами, гол Шестакова у відповідь (результат віртуозної контратаки донецької команди правим флангом!) і розчарування від усвідомлення того, що головний фаворит, радше всього, зійде з дистанції завчасно. Суперники задіяли такі стартові склади: «Олімпік» — Махарадзе, Нємчанінов, Іллой-Айєт, Гришко, Парцванія, Брікнер, Богданов, Поступаленко, Шестаков, Сергійчук, Матяж, «Колос» — Яшков, Гаврилюк, Лисицький, Семенко, Боровець, Поздєєв, Задоя, Коровіков, Гавриш, Морозко, Бондаренко. Серед тих, хто виходив на заміну, запам’яталися Едгарас, Доронін, Логинов у «Олімпіка» та Коропецький, Рябов, Чегурко і Ковталюк у «Колоса»… Тим часом на полі №3 «Джуніорс» вище голови стрибнути не зміг і дублери «Сталі», можливо, найвидовищніша команда на цьогорічному січневому дійстві, упевнено та цілком закономірно фінішували найпершими в найскладнішій групі.

 

 

Другий квінтет подбав про те, аби інтрига трималася до завершального суддівського свистка. Чемпіон Києва, зокрема, здобув вольову перемогу над одверто невольовою на цей раз «Єдністю», та ще й досвідчений Пахолюк змарнував одинадцятиметровий. А «Чайка», повівши лік голам завдяки вишуканому пострілу Шваба, зазнала фіаско у зустрічі з екс-професіоналами Музичів. Яскраве враження справив голкіпер переможців Богуш, а переможці в цілому потішили глядацький актив іменитим складом. Зверніть лишень увагу на те, хто здобував перемогу музичанцям: Богуш, Ніконов, Бойко, Денисов, Ткачук, Понєжда (Кемфор, 75), Старгородський, Кривошеєнко, Хомин, Самборський (Грабовенко, 77), Катрюк (Ярич, 46). А втім, рахунок 1:4 виявився дещо завищеним, оскільки два голи Мусієнко пропустив уже на контрольній часовій стрічці, коли підопічні Віктора Яїчника, відчайдушно намагаючись відігратися, наробили надміру школярських помилок. Отже, чотири команди групи набрали в підсумку по сім очок, і довелося рахувати їхні стосунки в окремому міні-турнірі.

А в групі «В» продовжив іскрометну турнірну ходу чинний віце-чемпіон Києва. Юні залізничники, підсилені кількома досвідченими гравцями, уміло варіювали складом, чого не могли зробити з огляду на недостатній кадровий потенціал тернополяни. Правда, навіть з урахуванням останньої подробиці виступ професійного першолігового колективу на фініші групового турніру розчарував. На відміну від збірної вільних агентів, яка, навпаки, боролася до кінця і, забивши другий м’яч уже під завісу зустрічі, відштовхнула «Чайку» і стала найкращою з усіх так званих третіх команд. «Олімпік», на жаль, з обойми випав узагалі…

КОФФ