Асоціація футзалу Львівщини відкрила Школу молодого арбітра

Дата: 
четверг, января 18, 2018 - 15:15

Асоціація футзалу Львівщини за ініціативи її президента Мирослава Хом’яка та куратора системи арбітражу АФЛ Романа Проця відкрила Школу молодого арбітра. 17 січня у конференц-залі Гал-інфо (вул. Міцкевича, 8, 5 поверх) відбулося вступне заняття для молодих футзальних арбітрів.

Почесним гостем на відкритті Школи молодого арбітра був Сергій Кравцов, голова комітету арбітражу АФУ. Саме він і виступив з вітальним словом, побажавши успіхів усім молодим арбітрам у цій справі. Що цікаво, Сергій Васильович особисто познайомився з кожним учасником школи, додавши, що є відкритим для спілкування і готовий сприяти кожному з них себе реалізувати.

Куратор системи арбітражу АФЛ Роман Проць провів вступне заняття, яке тривало близько двох годин, зробивши акцент на поетапному вивченні правил гри у футзал. Після цього було проведено відеоаналіз окремих ігрових епізодів з матчів чемпіонату Львівщини, а також спільний перегляд матчу 1/8 Кубка України між львівською «Енергією» та хмельницьким «Соколом».

Заняття у Школі молодих арбітрів, за словами Романа Проця, відбуватимуться регулярно. До Школи запрошуються юнаки та дівчата, які бажають оволодіти фахом футзального арбітра. Про дні та час занять буде повідомлено додатково.

Джерело: офіційний сайт Асоціації футзалу Львівщини