Андрій Яблонський: девіз "Галицької здоби" - лише перемога

Дата: 
среда, августа 29, 2018 - 11:30

Гравець «пекарів» Андрій Яблонський про виступи у різних змаганнях, «мандраж» у кубку України й не тільки…

– Вітаю. Андрію, розкажіть нашим читачам як ти потрапив у «Галицьку здобу»? 
– Привіт. Потрапив до складу «пекарів» завдяки хорошому другу Олексію Чекаленку. Саме він запропонував ходити з ним на тренування, після одного з яких мене також запросили виступати за «червоно-жовтих».

– До виступів за «здобу» виступали за інші команди? 
– За футзальні ні. «Галицька здоба» стала для мене першою командою. Пробував свої сили у великому футболі, виступаючи за команду «Водник», але грав там недовго.

– Повертаючись до «пекарів», чи пам’ятаєте Ви свій перший матч за цю команду? 
– Таке важко забути. Дебют у чемпіонаті відбувся, коли наша команда грала золотий матч проти «Інкогніто». Якщо не помиляюся це був 2014 рік. Щоправда, до цього «пекарі» ще добре проявили себе у бізнес-лізі

– Минулого року «Галицька здоба» брала участь в кубку України. Які враження залишилися від цих змагань, чи не було мандражу коли виходили на паркет, адже одна справа - грати серед аматорів, інша – на змаганнях всеукраїнського масштабу? 
– Враження лише позитивні. Звичайно, мандраж був, але наш тренер – Сергій Тригубець тренує гравців так, щоб вони були готовими у будь-яку хвилину вийти на паркет і допомогти команді в досягненні результату.

– У складі «пекарів» виступає багато досвідчених гравців і через те Ви часто не потрапляєте в основний склад. Чи нема образи що проводите на майданчику менше часу? 
– У нас дуже багато досвідчених футзалістів, у яких є чого повчитися. Образ немає, треба наполегливо працювати, виборювати місце у складі й розуміти, що ми всі – одна команда.

– Окрім змагань під егідою Асоціації футзалу Львівщини, «Галицька здоба» бере участь також у змаганнях «9-ки» та чемпіонаті «Знесіння». Розкажіть кілька слів про ці турніри? 
– У цих турнірах я маю постійне місце в складі. У «9-ці» змагання дещо слабші за рівнем. Тут є дві-три сильні команди. Щодо чемпіонату «Знесіння», то окрім нас, за чемпіонство змагаються ще іменита команда «Княжий Ринок». Нещодавно саме з цією командою ми грали й зробили камбек після - 0:4, зігравши внічию – 4:4.

– 29 серпня у Львові стартує «Кубок Львівщини» в якому братимуть участь не лише вітчизняні, а й іноземні команди. Чи плануєте відвідувати матчі? 
– Планую. Колись я не ходив на матчі футзалу, але за останні три роки захопився цією грою. «Кубок Львівщини» - саме ті змагання, де можна побачити для себе щось нове.

– Кілька слів про вашу сім’ю та побажання вболівальникам нашої команди? 
– Так, я одружений, дружина – Віола, маємо сина – Еміра та донечку – Камілу. Вони завжди підтримують мене на іграх, за що їм велика подяка. Вболівальникам «пекарів» прошу підтримувати нашу команду завжди, а ми будемо намагатися радувати їх хорошими результатами, адже девіз «Галицької здоби» - лише перемога». Також висловлюю подяку нашому президенту Роману Палідовичу за те, що любить та по-справжньому живе футзалом.

Розмовляв Ігор Воробій, Аматорський спорт України