Аматорський вікенд. Сезон 2017/18. Випуск 2

Дата:
среда, декабря 20, 2017 - 18:15

Пропонуємо вашій увазі огляд найцікавіших подій, які відбулися у чергових турах аматорських чемпіонатів, які входять в АФЛУ.

Волинь

На Волині вихідні пройшли під знаком Кубкових протистоянь. У найбільш престижному Кубку Волині на минулому тижні відбулося два матчі. У чвертьфіналі Кубка Волині луцьке «Торпедо» вело по ходу гри 3:1, але у підсумку програло «Ковель-Волині» 3:5. Утім, без Луцька півфінал кубкового турніру області не пройде, адже у іншому чвертьфіналі «Мідас» зумів обіграти млинівську «Вілію» 6:3.

Детальніше

Дніпропетровська область

Найбільш цікавим і видовищним матчем у 5-му тур Суперліги стала зустріч «Тайфуна» і «Катеринославхліба». Перші в цьому році виграли Кубок пам’яті В. Арутюнова, а другі є єдиною командою, яка продовжує представляти Дніпро у Кубку України.  У «Тайфуна» була відмінна підтримка глядачів і, можливо, саме вона допомогла колективу у кінці матчу вистояти нічию 2:2, адже на 29-й хвилині в їхньому складі було вилучено Антона Філімонова. Одним з «винуватців» такого результату став також кіпер «Тайфуну» Євген Христиановський, який самовіддано захищав свої ворота. «РКЦ-Строй» залишаєтья єдиною командою  в чемпіонаті, яка виграла всі свої матчі. У цьому турі переможна серія лідерів досягла 4-х матчів. На цей раз роль переможених на себе приміряли гравці «ЛАДу» (1:5). Ця поразка пустила «ЛАД» на третю сходинку турнірної таблиці. Цьому раділи підопічні Михайла Бєляєва з «Оранж»,  які обіграли «Легіон» і піднялися на 2-ге місце. До речі, в рамках чемпіонату міста «Оранж» вже чотири поспіль рази виграє у «Легіона». «Ураган» програв «Вибору» 1:2 і продовжує замикати таблицю.

Детальніше

У Першій лізі було зіграно лише три матчі і обійшлося без сенсацій. «УкрСібБанк» продовжує йти без поразок і в цьому турі обіграв «АТБ» з рахунком 7-2. По ходу другого тайму «банкіри» вели з мінімальною перевагою, але «продавці» «посипалися» і за 4 хвилини пропустили чотири голи.

Детальніше

Донецька область

4-й тур обласного чемпіонату пройшов під девізом «вибий десятку». Лідери змагалися у тому хто переможе з найбільшим рахунком і порадували своїх прихильників зливою голів: «Вікторія» обіграла «Феміду» 14:4, «Локомотив» розібрався з ДДПУ 15:5, ITV каменя на камені не залишив від «Старого Криму» 14:3, а ITV ПГТУ був більш скромним у матчі з «Альфою» 10:3.

Детальніше

Житомир

У 8-му турі Вищої ліги сталася міні-сенсація. «ІнБев», який лідирував до минулого туру схоже ще перебуває під враженням від поразки головну конкуренту «Атлет-Житомиру» і в другому турі поспіль втратив очки. На цей раз «пивовари» зіграли внічию з «Коростенем» 2:2. Таким чином, «пивовари» до втрати лідерства у минулому турі додали відставання у два очки в цьому турі. Натомість «Атлет-Житомир» спокійно розібрався з «Персеєм» 7:3. У засідці заховалася «Енергія», яка здобула чергову перемогу і зберігає відстань в одну перемогу від першого місця.

Детальніше

Запоріжжя

У Прем’єр-лізі «Бонус» і «АРПІ-2» видали дуже цікавий матч, який завершився перемогою останніх 6:8. Окремо виділимо гольові подвиги «видавця» Зізіу Фіде, який рвав захист суперників як хотів і відзначився 7 разів (!!!). У паралельній грі «Січ Юнайтед» знищив «Євростандарт» 9:0, а «Колесо-Центр» здобув дев’яту поспіль перемогу, зберігши відрив від конкурентів.

Детальніше

Київ

У 9 турі Вищої ліги лідери синхронно перемогли. «Альтернатива» у дуже непростому матчі переграла «BudmonsteR-AKVILON» з рахунком 2:1 і продовжує свою безпрограшну серію. У протистоянні  «SKIDKA» і «Джуніорс» все вирішив один-єдиний гол, який за шість хвилин до завершення матчу забив Віталій Арановський. На відміну від конкурентів, «Джуніорс» має в пасиві одну поразку і через це відстає на 1 очко від «альтернативників». Тур вийшов знаковим і для аутсайдерів, адже вони зустрічалися між собою і мали шанс розжитися хоч якимись очками. «Чумацький шлях-Academica» у цій битві поступився «PARTIZAN’у», відповідно підопічні В’ячеслава Листопада здобули перші очки в сезоні, а «чумаки» залишилися єдиною командою з нулем у графі очок. «RED» і «2Т» /ТСП-Трансбуд/ видали класну гру. Команда Анатолія Бендика ні в чому не поступалася суперників, окрім реалізації власних моментів, тож 4:1 на користь «будівельників».

Детальніше

У Першій лізі на вихідних було зіграно всього 2 матчі, але воротарям довелося 18 разів витягати м’яч із сітки власних воріт. SC «Vikings» обіграв «PMT» з рахунком 6:1, а граючий тренер «вікінгів» Микола Костенко відзначився дублем. У другому матчі зустрічалися команди з верхньої частини турнірної таблиці групи D – «Django Stars» і «DITAK». Гравці «DITAK»  ще в першому таймі забезпечили собі досить комфортну перевагу 4:1 і довели матч до перемоги - 7:4.

Детальніше

Одеса

8-й тур Прем’єр-ліги ознаменувався однією неявкою і бомбардуванням «Sea Gate» у виконанні «Епіцентру К Таїрова», яке завершилося з рахунком 10:0. Не зважаючи на коротку лаву запасних у підопічних Дмитра Загороднього, ніщо не віщувало такого підсумку у першому таймі, який завершився з рахунком 2:0. Олександр Калмацуй ефектно зробив рахунок 3:0 не тільки влучивши в «дев’ятку», а ще й порвавши сітку воріт. Аутсайдер «YO MOYO» ледь не вирвав нічию у «Галеона», але таки програв 3:4. Ще один аутсайдер «LEX» безславно поступився СК Кодима 4:10, а Борис Похлебін на цьому святі результативності відзначився пента-триком.

Детальніше

Полтава

У 10-му турі відкритого чемпіонату ПАТ «ПЗМС» перші 6 команд розібралися зі своїми опонентами. Особливо безжальним виявився ФК Рокита, який обіграв ФК Машівка 12:2. 3-4 сходинку ділять якраз ФК Рокита і ФК Рокита-2, причому «основа» має гру у запасі і у разі перемоги підтягнеться до лідируючого дуету у складі ФК Андріївка і «Легіону». До речі, за «Легіон» виступає добре знаний за виступами у «Ворсклі», «Динамо», «Дніпрі» і збірній України Олександр Мелащенко. На рахунку нападника уже 12 голів у 7 матчах поточного сезону.

Детальніше

Суми

Сумщина делегувала так багато команд у Другу лігу України, що учасники всеукраїнських змагань практично весь перетинаються один з одним на місцевому рівні. У 7-му турі Суперліги зустрілися «Сумихімпром-СДПУ» і «Lex VSK». Практично до останньої хвилини не було зрозуміло хто вийде переможцем з цієї дуелі, але завершилося все бойовою нічиєю 2:2. Ну і відзначимо, що у матчі було 2 вилучення. У паралельних матчах «Технологія» і «Food Centre» перемогли і завдяки втраті очок «Lex VSK» скоротили відставання від лідера.

Детальніше

У 7-му турі Вищої ліги ми спостерігали чергові успіхи лідерів, які йдуть щільною групою, ну а «Серж» досі не зумів набрати очок.

Детальніше

Ужгород

6-й тур Ужгородської футзальної ліги у Суперлізі подарував нам гольовий рекорд. УжНУ, що йде на 3-му місці, обіграв аутсайдера «Вопак» з рахунком 14:3. Здавалося б, що примітного у перемозі над аутсайдером? А те, що маємо рекорд – Сергій Машталір забив 8 голів (!!!) в цьому матчі і тепер з 14-ма голами очолив список найкращих бомбардирів. Інші лідери теж перемогли, але по-різному. «Проспект» без надзусиль залишив «Радванку» без очок – 11:5, а «Минай» впевнено перемагаючи під кінець гри привіз собі проблеми, але втримав перемогу 5:4 над «Медеєю».

У Першій лізі відбулося протистояння лідерів – «Олімпіка» і «Штурма». Попри серйозні кадрові втрати у гольовій перестрілці (10:7) перемогу святкували «олімпійці», а їхній головний бомбардир Дудаш завдяки пента-трику зміцнив лідерство у бомбардирських перегонах із загальним показником в 15 голів. Бомбардир «штурмівців» Кукрі намагався не відставати від колеги, але обмежився хет-триком і має в активі 12 голів, тож тепер він, як і його команда посідають друге місце у таблиці стрільців і турнірній таблиці відповідно.

Детальніше

Харків

У Вищій лізі триває третє коло змагань і тут команди все ще визначаються зі своїми позиціями у турнірній таблиці. Питань не викликає лише розташування команди «Viva-cup», яка посідає першу сходинку і має відрив у 14 очок. У 15-му турі лідер впевнено переграв «Autoshop» 5:2. «Галерея», яка у цьому розіграші не балує перемогами, несподівано крупно переграла «Гепард» з рахунком 8:3 і бореться за те, щоб не посісти останнє місце.

Поки «Вірола», яка посіла перше місце у Першій лізі, чекала на свого суперника у півфіналі, ще три пари змагалися за путівку далі. Запекла боротьба точилася у всіх матчах, адже кожен розумів, що одна помилка може коштувати вильоту. Основний час протистояння «Медіа-RATUM» - «Henkel» завершився 2:2, а у серії пенальті точнішими виявилися гравці команди «Henkel». Ще одна післяматчева лотерея відбулася у грі між «Украгрозапчастиною» та «Мрією-94». Тут в основний час все завершилося з рахунком 4:4, але в серії пенальті «мріївці» забили лише раз і програли 1:3. На стадії чвертьфіналу зупинився і «КВАДР», який не впорався із «Епіцентром Салтівка», який прибув на гру лише вп’ятьох, втім зумів пробитися до наступного етапу (2:3). Таким чином, у півфіналі 1 ліги «Вірола» зіграє проти «Украгрозапчастини», а «Епіцентр Салтівка» поміряється силами із «Henkel».

Детальніше

Хмельницький

У місті імені славетного українського гетьмана, як і на Волині, ці вихідні були відведені під кубкові змагання, а точніше 1/16 Кубка. З 14 команд Дивізіону 1 у наступний раунд пройшли 12. Невдахами виявилися «Олімп», якому довелося протистояти суперникові по своєму дивізіону «Тетрі» (3:5), і «AVIVA-Beerloga», що програв одному з лідерів Дивізіону 4 (!!!) «Спорттовари.com-ДБК» 2:3. Лідер Дивізіону 1 «Феміда-Старлайф» підтвердив своє реноме і переміг «Ауді» 10:0.