Аматорский

понедельник, августа 21, 2017 - 13:34

Вже на старті матчу «минайці» взяли м'яч під свій контроль і змусили суперника перебувати левову частину тайму на своїй половині поля.

воскресенье, августа 20, 2017 - 13:53

Попередній етап розіграшу Кубка України з футболу

серед аматорських команд 2017/2018

пятница, августа 18, 2017 - 18:31

Девятое сентября – девятый турнир!

пятница, августа 18, 2017 - 15:01

Президент ПФЛ Сергей Макаров прокомментировал ситуацию с возможным снятием трех команд с чемпионата Второй лиги.

пятница, августа 18, 2017 - 11:11

"Дніпро" відчинив двері для дітей із санаторію

среда, августа 16, 2017 - 16:24

ГФК «Металлург» провел первый официальный домашний матч в Чемпионате Украины среди аматорских команд.

среда, августа 16, 2017 - 08:31

Другий контрольний матч на тренувальному зборі до Універсіади у Тайбеї Студентська збірна України грала з командою «Шахтар U-21» у вівторок, 15 серпня.

вторник, августа 15, 2017 - 13:17

16 серпня о 10:30 в терміналі «D» аеропорту Бориспіль відбудуться урочистості з нагоди від’їзду студентської збірної команди України з футболу на ХХІХ Всесвітню літню Універсіаду, що відбудеться з

понедельник, августа 14, 2017 - 09:56

На поєдинок 2-го туру аматорського чемпіонату України на стадіон «Авангард», як і очікувалося, глядачів прийшло чимало.

воскресенье, августа 13, 2017 - 11:07

Криворожский «Горняк» проводил второй кряду домашний матч в рамках чемпионата Украины среди аматоров.

воскресенье, августа 13, 2017 - 10:58

Перший домашній поєдинок ФК «Минай», який нещодавно розпочав свої виступи у аматорському чемпіонаті України, відбудеться уже у цю неділю, 13 серпня.

суббота, августа 12, 2017 - 14:12

Экс-полузащитник полтавской "Ворсклы" и мариупольского "Ильичевца" Иван Кривошеенко продолжает активные выступления на аматорском уровне.

пятница, августа 11, 2017 - 18:49

12 и 13 августа, будут сыграны матчи второго тура чемпионата Украины среди аматоров.

Полное расписание поединков, а также судейские назначения.

четверг, августа 10, 2017 - 14:53

Антон, вітаємо тебе у Херсоні! Розкажи будь-ласка як ти потрапив у «Кристал»?

понедельник, августа 7, 2017 - 15:15

Бронзовий призер минулорічного національного сезону почне новий чемпіонат України в останню неділю серпня.

понедельник, августа 7, 2017 - 14:14

«Десна» задіяла в центрі захисту досвідченого новачка Кондратюка в парі з Петрусенком, що стало, можливо, найбільшою несподіванкою, а на флангах оборони — Крохмаля та Пластуна.

воскресенье, августа 6, 2017 - 12:16

Главным тренером команды стал Владимир Шаповалов, который ранее работал с игроками "Металлурга" U-19.

воскресенье, августа 6, 2017 - 12:07

У виснажливому поєдинку проти ФК «Калуш» команда із Закарпаття двічі відігравалася. Зокрема, рятівним для «Минаю» став автогол на заключних хвилинах гри.

воскресенье, августа 6, 2017 - 12:05

В первом тайме игра складывалась не в пользу Рубикона.

пятница, августа 4, 2017 - 11:51

Прагнення ФК «Минай» грати у аматорському чемпіонаті України сколихнуло футбольну громадськість.