Чому пенальті не ставлять у ворота ДК та суперників Шахтаря?!

Дата:
пятница, октября 21, 2016 - 22:45

Ліверпуль - МЮ 0-0. Напевне закономірні нулі в грі найбільш титулованих команд Великобританії. З огляду на принциповість матчу, результат був на першому місці.Маур не здивував захисним та обережним футболом, не дивлячись на витрачені на трансфери кошти. Клоп певно не вгадав з стартовим складом, або зрадив собі, тому перший тайм видався позиційною шаховою партією, в очікуванні на помилку суперника.МЮ максимально відсунув гру від власних воріт, не даючи Ліверу розганяти свої атаки. Німець певно весь перший тайм корив себе за помилковий план на гру, тому аж побіг до роздягальні по закінченню першого тайму.
Корективи далися взнаки і вихід Лаллани, тому підтвердження.
По перерві ми побачили справжній Ліверпуль. При першій ж можливості центральні захисники мерсесайців відсікали лінію півзахисту манкуніанців, що призводило до проникаючих передач і відповідно до напруги, коло воріт Де Хеа. До слова, аби не два фантастичних сейви іспанця, Ліверпуль мав би перемагати...Та якби...
Португалець нічого не змінював в грі своєї команди, і сумний Руні на лаві запасних , одна з ознак,що Маура все влаштовує. Не випустити живу легенду МЮ на поле...,занадто і для спешел Ван. Лиш трохи коомічно бачити Руні у нескінчених відборах мяча)))
На мою думку Ліверпуль в підсумку випередить МЮ в турнірній таблиці, а потрапляння Манчестера в заповітну четвірку, під великим питанням.
Хочу відзначити Атлелико Мадрид, не стільки за відгруз команді Кравця 7-ми голів, а за поступ в грі, за тактичну різноманітність в атаці, за пресинг, за командні злагоджені дії,
за жагу до перемоги, за емоції, які ніяк не скінчаться в Діего Сімеоне.Якому, певен ,було нестерпно важко пережити поразку у фіналі ЛЧ від Реалу! Та Дієго виключно сильна особистість, пішов далі, став сильнішим! Суперникам Атлетико не позаздриш! Все трапляється у футблі, та матрацники претенденти номер Один, на звитягу у ЛЧ.
С.Ребров хоче,щоб ДК грало,як Атлетико.Гадаю,достатньо щоб ДК грало, як ДК - пресинг та атака по простору!
Темряву нашого чемпіонату присвічують вічні питання, чому пенальті не ставлять у ворота ДК та суперників Шахтаря?!
Жодних реформ після провалу на Євро, а якщо Олександрія посяде призове місце...ну не знаю,що крім масового суєциду нас порятує...