Коли дійде до нас, що гра дітей 7-12 років на результат є ЗЛОЧИНОМ?

Дата:
пятница, октября 7, 2016 - 11:15

Туреччина - Україна 2-2...Певніше ми втратили 2 бали,ніж здобули один.Відпускати перемогу за переваги в 2 м*ячі, неприємно,хоч і в гостях.
Якби це грала U-19 чи 21,то я був би цілковито задоволений підсумком гри та якістю гри в першому таймі.Та ми на найвищому рівні, тому гра має приносити перемогу.

Гадаю склад був оптимальним, схема дещо зухвалою, гра швидка та динамічна в першому таймі, плюс допомогли турки своїми провалами...,тому 2-0 на нашу користь були радісними та невипадковими.Та диявол криється в деталях...Зрозуміло,що команда не триматиме такий високий темп всю гру, тому як ми перелаштуємося?Що робити з Мором?...Зрозуміло,що Андрій Миколайович не знає всіх Морів в європейській історії та й слово неприємне...Та Мор на фланзі вміючого захищатися Коноплянки,мав насторожити керманича...Власне дриблінг Мора в першому таймі в нашому карному відгукнувся пенальті в другому...
На найвищому рівні не має дрібниць...В нас так багато тренерів...та ніхто наживо не переглядав гру турків???!!!

Стандарти...Що це було при кутовому???Хто відповідальний за готовність команди діяти під час стандартів суперника та виконання власних??? Туфана взагалі ніхто не тримав при персеональній грі нашої команди на кутовому турків!!! Тому 2-1 перший тайм...

Заміна Зінченка на Сидорчука справді мотивована та як на мене зарано і мала відбуватися паралельно з заміною Конопи, що часто пригальмовував швидкість атаки.Сидорчук не майстер пасу, часто фолить.Є Малишев та тренеру видніше.

Віддали ініціативу супернику, шансами для небезпечного розвитку швидких атак не скористалися...Звісно арбітр міг і не призначати пенальті в наші ворота...Та грати у внутрішньому чемпіонаті з дивним суддівством одне, за межами дещо інше.

Шкода,що Роман Зозуля не має ігрової практики, а досвічений Кучер все ж позиційно помилився, за два роки він не помолодшає.

П.С. Не знає,коли дійде до нас,що гра дітей 7-12 років на результат є ЗЛОЧИНОМ.Що в підготовці сучасного футболіста не має місці непрофесіоналізму.Що РЕЗУЛЬТАТ, категорія спорту найвищих досягнень!