MU - Зоря 1-0. То чому в підсумку ми програли?

Дата: 
четверг, октября 6, 2016 - 15:15

MU - Зоря 1-0. Можна звісно лиш захоплюватися, як вдало наша команда відіграла в Манчестері. Що грали проти МЮ, Маур, Ібра, Погба. Що в нас є футболісти не гірші... Та все ж Зоря програла і чи могла краще?

Команда Ю. Вернидуба має чітку філософію, видно як і за рахунок чого намагається здобути результат. До слова на відміну від аморфного ДК. Гравцям МЮ було не просто вести гру при такій протидії, певен, вони на чолі з спешел ван, чітко не знали, як гратиме Зоря. То чому в підсумку ми програли?

На мою думку справа в психології, корені якої в нерозумінні українського суспільства важливості виховання та навчання дітей, творенні в першу чергу повноцінної особистості. Лиш в цьому році МОН внесли часткові зміни до програми навчання дітей 1-4 класів, прибравши наприклад оцінки.

Та що твориться в дитячо-юнацькому футболі? В супереч рекомендаціям УЄФА про засади та умови проведення змагань дітей 7-12 років, наші діти грають в більших складах та на інших майданчиках, що викривлює основні засади в підготовці та головне з 10-11 років, ми граємо вже на Результат!!! В підсумку ми маємо футболістів слабко підготовлених технічно, тактично і головне, з завищеною або заниженою самооцінкою. З невідповідним ставленням до себе та подій навколо. З умовно слабшим суперником ми царі, з умовно сильнішим ми нездари.
Тому команда Вернидуба, як і він сам, не впоралися з емоціями, замість піднесення та радості, ми отримали стрес, що звів на нівець всі зусилля. Не такий страшний чорт, як його малюють!

П.С. Змінимо себе, зміниться світ, прийдуть перемоги. Не варто пишатися поразками.